Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
EnterVPL

Zrozumienie rzeczywistości #1

Długo zastanawiałem się nad tym co jest słuszne. Niewątpliwie otacza nas rzeczywistość, w której dzieją się dziwne rzeczy. Dla mnie prawdziwą dziwną, ale też głupią oraz niezrozumiałą sytuacją jest zabijanie ludzi przez ludzi.
Naszą naturą jest podejmowanie różnych decyzji, które zawsze czymś skutkują: muszę wstać - budzę się, muszę coś zjeść - mój żołądek coś trawi. W takim układzie nic nie dzieje się przez przypadek, choć mogłoby się wydawać, że dość często jest inaczej. Dlaczego? Wypadki się zdarzają. Jednak mowa o wypadkach, które jednak swoją przyczynę miały. Jako przykład podam wypadek, ze mną w roli głównej, który wydarzył się pod koniec stycznia br.: W pracy, ja i kolega gwintujemy otwór. Ja przetrzymuję ten ciężki kawał metalu na dwóch podporach, a on nacinał. Kolega napotkał opór, ale wolał użyć siły niż poczekać, aż się poprawię z uchwytem. Nie minęła nawet sekunda, a ciężki kawał metalu przygniótł mój palec. Skończyło się to nadłamaniem kości pod paznokciem (profesjonalniej rzecz ujmując: Nadłamanie paliczka paznokciowego trzeciego palca w lewej dłoni.). Wydarzył się wypadek, ale nie stało się to bez powodu. Jednak nie chodzi o szukanie winowajcy nieprzemyślanego gwintowania. Przez tą krótką historię z mojego życia jestem wstanie stwierdzić iż wypadek ≠ przypadek. Złe decyzje doprowadziły do wypadku.
Dlaczego podejmujemy złe decyzje? Wcześniej opisanej sytuacji wynikało to ze zwykłego lenistwa. Żadnemu z nas nie chciało się używać specjalnych mocowań. Jednakże nie zawsze tak jest. Czasami chciwość, a czasami zachcianki to tego prowadzą. Na wstępie napisałem o zabijaniu. Jednak to jest jedna z tych krytycznych złych decyzji. Mimo tego przez śmierć wielu ludzi my możemy nadal żyć. Czyżby zła decyzja okazała się dobra? Jesteśmy takim gatunkiem, który stara się z czegoś złego zrobić coś dobrego. W końcu obozy, w których ginęli ludzie są teraz atrakcją turystyczną. Brzmi to okropnie, ale nikomu krzywda przez to się nie dzieje.

Na razie na tym ten wpis skończę. Zapraszam do rozmyślania nad naszymi decyzjami. Więcej będzie w kolejnej części Zrozumienie rzeczywistości oznaczonej #2. Miłego dnia / wieczoru. ☺

01.03.2018r.

Czarna historia o Nieśmiertelności

Nad tym projektem spędziłem najwięcej czasu jeśli mamy liczyć same Czarne historie.
Osana Najimi (jeden z moich widzów) zaproponowała mi zrobienie takiego filmu. Ogólnie to miał być o niej ten film, ale nie chciałem mieszać gry Yandere z tym co chciałem osiągnąć robiąc mój kanał. Sama nieśmiertelność nie jest ściśle powiązana z moim życiem, a jak nie raz mówiłem prywatnie: czarne historie są o rzeczach powiązanymi z moim życiem, wykorzystałem więc to że znam osobę, która realistycznie nie jest nieśmiertelna, ale fikcyjnie jest.
Zapraszam do zapoznania się z opisem tego filmu. Z niego dowiecie się paru innych ciekawych rzeczy oraz dowiecie się kto mi pomógł z dubbingiem.

18.08.2017r.

Created by EnterVPL 2017 ©
Ilość odświerzeń: 2450