This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
EnterVPL

1 2

Strona w budowie

Jestem bardzo ciekaw tego, co ja mogę tutaj wymyśleć.
Istnieje tak wiele możliwości wykorzystaniu PHP, że czasem się zastanawiam jak najłatwiej zrobić tę stronę. Ostatecznie wymyśliłem system, a przynajmniej jestem w trakcje jego tworzenia, który pomoże mi bardzo prosto dodawać kolejne wpisy na to WWW.
Dziękuję bardzo za uwagę i życzę miłego dnia, albo dobranoc.

07.07.2017r.

Dużo roboty

Musiałem troszkę pobawić się z PHP oraz JS. Nie wiedziałem, że stworzenie prostego edytora do tych moich wpisów na tą stronę, może przetworzyć tyle problemów oraz to że to zajmie mi aż tyle czasu. Ostatecznie się udało! Mogę się też pochwalić że cały kod strony jest całkowicie autorski. Wszystko wymyśliłem od ZERA! Jestem zadowolony z tych postępów.
Oczekujcie kolejnych nowych wpisów oraz więcej rozkmin. Teraz pisanie tego nie powinno mi robić żadnych problemów.
Do następnego!

12.08.2017r.

Dobre pomysły

To będzie jeden z tych tekstów, gdzie będziemy rozważać pisanie o pisaniu pisania o pisaniu.
Przez ten czas kiedy nic nowego nie pojawiało się, miałem swoisty problem istoty spamiętania tego o czym chciałem napisać. Nie wiem dlaczego tak mam. Możliwe, że nie tylko ja muszę borykać się z zapamiętywaniem całych wymyślonych przez samego siebie wykładów.
Przez to wszystko postanowiłem napisać ten dziwaczny tekst. W końcu to rozkmina więc trzeba wykminić o co tu biega. Przyznam się, że nie do końca przygotowałem się na napisanie tego wpisu. Chcę, aby to było coś czego nikt inny nie mógł zobaczyć, ale tego typu rzeczy jest multum.

Czy to nie jest odprężające pisanie o pisaniu?
Teraz skupmy się dlaczego ten wpis nazywa się Dobre pomysły.

Dobre pomysły z czasem przychodzą. Przeważnie kiedy coś wymyślamy w drodze do czegokolwiek to o tym zapominamy po osiągnięciu naszego celu. Jak dla mnie to jest wielka strata - tyle rzeczy wymyśliłem podczas spotkań i podróży, a wszystko zapomniałem. Może miało tak być? Nigdy nie wiadomo, co stałoby się, gdybyśmy umieli wszystko spamiętać.

28.08.2017r.

Tworzę grę

Część osób pewnie już wie, że tworzę grę. Uczę się w ten sposób programowania w PHP, które też mi pomoże tworzyć główną stronę mojego blogu.
Przez to że ten blog napisałem tak, a nie inaczej, a zrobiłem to troszkę na odwal się, będę musiał napisać cały silnik blogu od nowa.

Przez długi czas nie będą pojawiały się nowe wpisy. Powód wypisałem już wyżej, ale rozwijając ten problem to gdybym ciągle wstawiał nowe wpisy to w końcu miałbym taki syf na serwerze, że trudno cokolwiek mógłbym rozwinąć na tej stronie.

Także proszę o cierpliwość. Mam zamiar dodać kanał RSS, aby Ci co z tego korzystają mogli dostawać powiadomienia o nowych wpisach. Wprowadzę też zmianę kategorii Rozkmin na Wpisy.

13.09.2017r.

Zrozumienie rzeczywistości #1

Długo zastanawiałem się nad tym co jest słuszne. Niewątpliwie otacza nas rzeczywistość, w której dzieją się dziwne rzeczy. Dla mnie prawdziwą dziwną, ale też głupią oraz niezrozumiałą sytuacją jest zabijanie ludzi przez ludzi.
Naszą naturą jest podejmowanie różnych decyzji, które zawsze czymś skutkują: muszę wstać - budzę się, muszę coś zjeść - mój żołądek coś trawi. W takim układzie nic nie dzieje się przez przypadek, choć mogłoby się wydawać, że dość często jest inaczej. Dlaczego? Wypadki się zdarzają. Jednak mowa o wypadkach, które jednak swoją przyczynę miały. Jako przykład podam wypadek, ze mną w roli głównej, który wydarzył się pod koniec stycznia br.: W pracy, ja i kolega gwintujemy otwór. Ja przetrzymuję ten ciężki kawał metalu na dwóch podporach, a on nacinał. Kolega napotkał opór, ale wolał użyć siły niż poczekać, aż się poprawię z uchwytem. Nie minęła nawet sekunda, a ciężki kawał metalu przygniótł mój palec. Skończyło się to nadłamaniem kości pod paznokciem (profesjonalniej rzecz ujmując: Nadłamanie paliczka paznokciowego trzeciego palca w lewej dłoni.). Wydarzył się wypadek, ale nie stało się to bez powodu. Jednak nie chodzi o szukanie winowajcy nieprzemyślanego gwintowania. Przez tą krótką historię z mojego życia jestem wstanie stwierdzić iż wypadek ≠ przypadek. Złe decyzje doprowadziły do wypadku.
Dlaczego podejmujemy złe decyzje? Wcześniej opisanej sytuacji wynikało to ze zwykłego lenistwa. Żadnemu z nas nie chciało się używać specjalnych mocowań. Jednakże nie zawsze tak jest. Czasami chciwość, a czasami zachcianki to tego prowadzą. Na wstępie napisałem o zabijaniu. Jednak to jest jedna z tych krytycznych złych decyzji. Mimo tego przez śmierć wielu ludzi my możemy nadal żyć. Czyżby zła decyzja okazała się dobra? Jesteśmy takim gatunkiem, który stara się z czegoś złego zrobić coś dobrego. W końcu obozy, w których ginęli ludzie są teraz atrakcją turystyczną. Brzmi to okropnie, ale nikomu krzywda przez to się nie dzieje.

Na razie na tym ten wpis skończę. Zapraszam do rozmyślania nad naszymi decyzjami. Więcej będzie w kolejnej części Zrozumienie rzeczywistości oznaczonej #2. Miłego dnia / wieczoru. ☺

01.03.2018r.

1 2

Created by EnterVPL 2017 ©
Ilość odświerzeń: