This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
EnterVPL

1 2

Czarna historia o Gospodzie

Od razu chcę zaznaczyć, że tytułowa Gospoda to forum internetowe, na którym jestem zarejestrowany pod chyba już znaną nazwą EnterVPL. Tamtejsi użytkownicy tworzą gry przeważnie na silniku RPG Maker.
Ta czarna historia jest dość znacznym przesadzeniem i dość wielkim wyolbrzymieniem problemów twórców gier i recenzji do nich. Jest też jak dotąd (patrz na datę powstania wpisu) najdłużej trwającą czarną historią.

15.08.2017r.

Czarna historia o Nieśmiertelności

Nad tym projektem spędziłem najwięcej czasu jeśli mamy liczyć same Czarne historie.
Osana Najimi (jeden z moich widzów) zaproponowała mi zrobienie takiego filmu. Ogólnie to miał być o niej ten film, ale nie chciałem mieszać gry Yandere z tym co chciałem osiągnąć robiąc mój kanał. Sama nieśmiertelność nie jest ściśle powiązana z moim życiem, a jak nie raz mówiłem prywatnie: czarne historie są o rzeczach powiązanymi z moim życiem, wykorzystałem więc to że znam osobę, która realistycznie nie jest nieśmiertelna, ale fikcyjnie jest.
Zapraszam do zapoznania się z opisem tego filmu. Z niego dowiecie się paru innych ciekawych rzeczy oraz dowiecie się kto mi pomógł z dubbingiem.

18.08.2017r.

1 2

Created by EnterVPL 2017 ©
Ilość odświerzeń: